top of page

Pet Bardak Grubu

Baskılı Plastik Pet Bardak

Pet Bardak Grubu

Plastik ve baskılı pet bardaklar yaz aylarının vazgeçilemeyen ürünlerinin başında gelir. İster sıcak isterseniz soğuk içeceklerinizi en şık ve kullanışlı şekilde servis etmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.
Özellikle sunum ve kurumsal kimliğine önem veren firmalar baskılı pet bardak kullanarak kendi reklamlarını çok büyük kitlelere ulaştırabilirler.
Baskılı pet bardak ürettirmek için yapmanız gereken tek şey satış için düşündüğünüz sıvı miktarını belirlemek. Sipariş vermek için hemen arayabilir ya da mail atabilirsiniz.
Baskılı pet bardak üretiminde kullanılan tüm hammadde ve boyların tümü gıdayla temasa uygundur. Gerekli migrasyon testleri ve sertifikaları bulunmayan hiçbir ürünle baskı yapılmamaktadır.
Soğuk ve soft içecekler için sizin isteğinize bağlı dizayn özellikleri ve ekstra seçenekler ile sıvı içecek sunumlarınızı yaparken şeffaf plastik bardaklarınızı kurumsal şirketinizin marka değerinizle buluşturarak müşterilerinize sunabilirsiniz. Baskılı pet bardaklar, logolu karton bardak grubundaki ürünlerinin sunduğu tamamen özellikleri ve avantajları siz satıcılar ve kullanıcılara sağlamaktadır.
Kurumsal şirketleriniz vazgeçemediği ürünlerin başında gelen baskılı pet bardaklar, günümüzde kullanıcıların sıradan plastik şeffaf bardakların sağlayamadığı şıklığı ve kurumsallığı sağlamaktadır. Baskılı pet bardak tasarımları firma için özgün olarak ince çizgilerle tasarlanarak, marka ve şirket değerinizi fazlasıyla ön plana çıkarmaktadır. Özel davetlerde, açılışlarda, event’lerde veya doğrudan satışlarda baskılı pet bardak kullanarak rakiplerinizden farklı bir prestij sağlayıp sıradanlığın dışına çıkmış olursunuz.
Koleksiyonu yapılan ürünler içinde yer almaya başlayan take away bardaklar sosyal medyada da sıkça paylaşılmaktadır.
Ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve teklif almak için bizi arayabilirsiniz.

bottom of page